بازارچه دست دوم ار پی کپی

شرایط خرید از بازارچه دست دوم ار پی کپی

بازارچه دست دوم فروشگاه آر پی کپی راهی برای خرید راحت تر با قیمت مناسب است که در ادامه شرایط خرید را مشاهده میکنید.

انتخاب دستگاه پرینتر

در وهله ی اول نسبت به انتخاب دستگاه پرینتر خود اقدام کنید.

سفارش دستگاه پرینتر

در قدم دوم نسبت به درخواست دستگاه پرینتر دست دوم مورد نظرتان با ما تماس بگیرید.

انجام بررسی موجودی

در این مرحله نسبت به موجودی کالا اقدام می نماییم و به شما تمامی اطلاعات که چه تعداد و چه مدل هایی موجود است را به شما اطلاع می دهیم.

سفارش دستگاه پرینتر دست دوم

جهت سفارش دستگاه پرینتر دست دوم در مدل های مختلف می توانید روی لینک زیر کلیک کنید و با ما تماس بگیرید. مشاوران ما آماده ارائه خدمات مشاوره به شما در این زمینه هستند.

در پاسخ این سوال اغلب به کیفیت چاپ، اندازه پرینتر، مکان استفاده، مواد مصرفی، قیمت خرید و هزینه تعمیر و نگهداری توجه می‌کنیم.

چاپگرهای جوهر افشان در چاپ اشکال و تصاویر رنگی بهتر از پرینتر‌های لیزری عمل می‌کنند، بنابراین اگر از پرینترتان برای چاپ تصاویر می‌خواهید استفاده کنید، پرینترهای جوهر افشان پیشنهاد می‌شود.

در ادامه با فروشگاه آنلاین آرپی کپی همراه باشید تا درباره مقایسه چاپگر لیرزی و جوهرافشان بیشتر آشنا شوید. بازارچه دست دوم

قیمت خرید چاپگر لیزری، بسیار بیشتر از پرینتر جوهرافشان است، اما به این مورد نیز توجه کنید که هزینه نگهداری و تعمیر پرینترهای لیزری بسیار کمتر از پرینترهای جوهر افشان است.

پرینترهای لیزری بیشتر برای چاپ متون سیاه و سفید و تعداد چاپ‌های بالا پیشنهاد می‌شوند.

پس اگر برای پرینت گرفتن اوراق خود در اداره تصمیم به خرید پرینتر گرفته‌اید، پرینترهای لیزری گزینه مناسبی برای شما است. بازارچه دست دوم

و موارد مهمی که باید در نظر بگیریم  1- قیمت کارتریج 2- کاغذ قابل چاپ 3- سرعت چاپ 4-نوع مواد مصرفی 5-قابلیت ها و امکانات 6-ابعاد کاغذ 7- حساسیت تجهیزات

جمع بندی : با توجه به موارد ذکر شده پرینترهای جوهر افشان فقط در مواردی که می توانید درامدی از آنها داشته باشید به صرفه هستند و نسبتا هزینه زیادی دارند.

اما پرینترهای لیزری با هزینه کم، سرعت بیشتر و کاربرد روزمره، امتیاز بیشتری نسبت به پرینترهای جوهر افشان دارند. بازارچه دست دوم

مقالات بیشتر: پرینتر ریفر

راهی برای جلو گیری از گیر کردن کاغذ

با رعایت نکات زیر، می توانید تا جای ممکن از این اتفاق جلوگیری کنید؛

  1. سعی کنید از کاغذ های مرغوب استفاده کنید و از قرار دادن کاغذ های ضعیف و بی کیفیت در دستگاه جلوگیری کنید.
  2. با استفاده از تنظیمات دستگاه در صورت وجود، ضخامت و نوع کاغذ قرار داده شده را برای چاپگر تعریف کنید.
  3. دفترچه راهنمای همراه پرینتر ها بسیار مهم می باشند زیرا طرز نحوه کار با چاپگر را در آن توضیح داده است. حتما از کاغذهای تعریف شده توسط شرکت سازنده برای چاپگر استفاده کنید.
  4. نگهدارنده های کاغذ یکی از مولفه های مهم برای هر دستگاه چاپگر به شمار می آیند که باید در بهترین حالت از آن ها استفاده کنید.
  5. قبل از قرار دادن کاغذ در دستگاه چاپگر مورد نظر، حتما بررسی کنید که کاغذ، هیچ گونه تاخوردگی و یا اثر پارگی روی آن وجود نداشته باشد.
  6. اگر در سازمان یا محل کار خود مجبور هستید از چاپگر هایی قدیمی استفاده کنید، ممکن است غلطک های موجود در آن ها بر اثر گذر زمان، دچار فرسودگی و از دست دادن کشش لازم برای دریافت کاغذ شده باشند. این امر در چاپگر موجب افزایش گیر کردن کاغذ در چاپگر خواهد شد.
  7. لطفاً از کارتریج های باکیفیت استفاده کنید. کارتریج های بی کیفیت و متفرقه که امروزه در بازار به دلیل نوسانات قیمت ممکن وجود داشته باشد، نه تنها باعث گیر کردن کاغذ در چاپگر شما خواهد شد، بلکه کاغذ چاپ شده نیز از کیفیت مناسبی برخوردار نخواهد بود.

مقالات بیشتر: قیمت پرینتر ریفر در سال 1401

چاپگر لیزی بهتر است یا جوهر افشان

مصرف کارتریج در پرینترهای لیزری و جوهری بازارچه دست دوم

کارتریج تونر پرینترهای لیزری قابل شارژ بوده و ظرفیت و طول عمر بیش تری نسبت به کارتریج جوهری دارد. برای اینکه آسیبی به قطعات داخلی پرینتر نرسد، شارژ کارتریج باید توسط افراد ماهر و متخصص صورت بگیرد.

این در حالیست که سرعت چاپ نیز در پرینتر‌های لیزری بیشتر از پرینتر‌های جوهرافشان است. این دو ویژگی برای افرادی که حجم کاری بالایی دارند، موضوع بسیار مهمی است.

زیرا پرینترهای لیزری، هم سرعت بالایی دارند و هم برای حجم کاری بالا، هزینه مواد مصرفی کمی دارند.

کارتریج‌های تونر یا لیزری برای استفاده بلند مدت مناسب هستند و با گذشت زمان خشک نمی‌شوند. بازارچه دست دوم